Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA RESTORANDA YEMEK YEMEK

02.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kbra H.
Mrhba. Rüyamda dört arkadş bi restorana gidiyorz. Bütün masalrda köfte ekmeklr var. Hepimiz istediğimz tabağı seçtk ve masaya oturdk. Yemekte arkadaşlrm bana hukuk oku fln diolr. Ben yok diorm. O an gelecğmle ilgli bi tereddütlk yaşadm. Napcm die normalde okulm bitti. Köfte ekmeği herkestn önce yedm. Onları beklerkn masanın yanına uzandım. Neyin üstüne uzandğmı hatırlmıyorm. Sonra masada küçük otomatk bi kamera varmş. Ben uzanrkn bni çekti, döndü.Kalkcğmz zamn ayranım bitmemş die hepsini içtm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir iş ya da geçici bir durum size para kazandıracak. Bu işi yaparken gelecekler ilgili kaygılarınız artabilir. Alacağınız paraya ihtiyacınız var, bu nedenle geldiği gibi gidecek. Bu süreç size maddi kazançların yanında manevi değerler de katacak; uzun yıllar sonra bile bu süreci hatırlayabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA