Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA RESİM BOYAMAK

01.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sarı
Merhaba rüyamda eşim yanımda boya kalemlerine bakıyoruz. İki tane turuncu boya kalemini kutusunda en sona sağ taraf yerleştiriyoruz birlikte. Konya bu diyorum içimden pek te sevmeyerek. Konya ya hiç gitmedim hiç bir bağlantımız da yok. Sonra önümüzde bir sayfa açılıyor. Bu sayfa kırmızı fakat içinde küçük çiçek resimleri var biri pembeye biri maviye boyanmış diğer çiçekler boyalı değil biz boyayacağız. En son gözüme sayfanın en altındaki en küçük çiçek takılıyor ona bakıyorum henüz boyasız.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Biri sizin için hayaller üretiyor ve siz onların içini kendinize göre dolduruyorsunuz. Sizi kim işliyor? Düşünün. Turuncu yönetim kademelerini temsil eder, bundan vazgeçiş var. Başka ve sevmediğiniz değişik bir hayatın umudunu taşıyacaksınız ama inançları size yabancı insanlarla bir arada olmak zorunda kalmak sizi memnun etmeyebilir ama gelecek orada, umut da orada; böyle hissedeceksiniz, size böyle hissettirecekler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA