Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA REKLAMLARDA OYNAMAK

07.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yağmur Tan
Günaydın merhabalar, Bu gece rüyamda Istanbul bağdat caddesinde bululnan diş polikliniğine diş hekimi asistanı pozisyonunda iş görüşmesine gittim.Gercek hayatta Asıl mesleğim diş hekimi asistanı değil tabiki.Ruyamda iş görüsmesi olumluydu ayrica diş reklamina beni oynattilar ve ne alakaysa dis reklami beklerken saç boya reklamiydi.Bu olumlu gelişmeyi ailemle sevinerek paylasiyordum.Rüyamda kendimi bizzat reklamlarda oynarken izledim.Ruyamin anlami nedir?Yorumlarsaniz cok sevinirim. :
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Keşke iş durumunuzu da yazsaydınız. Bu rüya iş arayan biri için beklenmedik şekilde popüler olmayı anlatıyor olabilir. Diş hekimleri, konuşma ile, sözlerle ilgili meslekleri temsil ederler. Mesela psikologlar gibi, spikerler gibi. Saç boyası reklamı bana daha çok psikologluğa yakın geldi. İşinizdeki bu ilerleme memnuniyet verici olacak. Bu rüya işinizle ilgili konularda ön plana çıkacağınızın işareti. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA