Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA REDDEDİLMEK

21.05.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen as_fb
Rüyamda sevdiğim kızın evine hakkariye gittim annesi ve sevdiğim kişi beraberdi sevdiğim kız beni gördükçe gülüyodu sonra minibüste yolculuk yaparken yanıma gel dedim bana kaşıyla gülerek hayır dedi ve biraz bekle dedi sonra kendimi vanda buldum sınav yada iş görüşmesiydi vandaki hakkariye dönüp hala kızmı alıp yüksekovaya gidecekken birden kendimi yüksekovada buldum teyze kızımla bana görüşmen nasıl geçti diye sordu bende kötü hissetmeme rağmen iyi dedim hala kızım benden yaşça büyük evli
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz onunla aynı ortamlarda olmak, birlikte vakit geçirmek istiyorsunuz ama o sürekli bundan kaçıyor. Bir yandan da aklınız işte. Bu sıralar pek başarılı sonuçlar almamışsınız. Ayrıca akrabalarınızın da sürekli gelişmeleri sorması canınızı sıkıyor olabilir. Bu bir bilinçaltı rüyası, haberci değil. Bazen böyle sıkıntılı süreçler yaşarız, hepimizin başına geliyor. Bir süre sonra her şey düzelecektir, sabırlı olun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA