Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA RAKİBİ SIKIŞTIRMAK

12.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen xx
Geçen sene kavga ettiğim kızın beni okul müdürüne şikayet etmesiyle başladı rüyam. Müdüre her şeyi açıkladığım zaman bana inandı. Sınıftan bir kızı tuvalette sıkıştırdım onu mu seviyorsun doğru söyle dedim. Evet dedi ve ağlamaya başladı. normalde de sevdiğini biliyorum çocuk beni seviyor ve kız ona yaklaşmak için her şeyi yapıyor elimi kızın saçlarına doladım ve o an çocuk gelip ayırdı. Değmez dedi sonrasında onunla nişanlanıyormuşum okulun yıkıldığını ve son anda kurtulduğumu da gördüm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çevreniz sanki hep size karşı, elinizdekini almaya ya da sizi mutsuz etmeye çalışıyorlar. Özellikle de hemcinslerinizle pek geçinemiyorsunuz sanırım. Bu durum biraz da sizin tepkinizden kaynaklanıyor. Onlara negatif yaklaşınca pozitif karşılık göremiyor olabilirsiniz. Bu rüya haberci değil, sadece bir bilinçaltı rüyası. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA