Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA RAHLEYE GİRMEK

19.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Dagdelen
Cuma gec. rüyamda eşim ben ve kapalı koyu renk elbise giymiş orta yaş üstü bir bayan bir oddayz. Onlara Peygamber Efendimiz burda dedim heyecnlydm ve birlikte o odaya geçtik. Odada bir şeffaf rahle ama bu rahlenin sağ ve sol üst kısımları eşit değil ve Peygamber Efendimiz işte diyorum bu. yanımdakiler dikkatli bakıyorlar ama ben yüzlerini görmüyrum sonra bu şeffaf rahlenin içi boş ve insan sığacak büyüklükte. ben bu rahlenin uzun olan kısmının içine giriyorum ve sanki bu rahle böyle oluyr diyorm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İnançlarınızın içinde kaybolmayı ve belki de maddi dünyadan sıyrılmak istemeyi simgeleyen bir rüya bu. Öylesine derin bir inanç etkisi var ki üzerinizde, siz sadece inanarak hayatınızı bambaşka bir noktaya taşıyabilme gücüne sahip olmuşsunuz. Başka bir açıdan bu rüya diğer boyuta geçmeyi temsil eder. Rahlenin içi kapıdır, perdedir. Ruhu terbiye ederek perdenin ötesine geçmek mümkündür. Rüyalarınıza dikkat edin, diğer boyuta ait şeyler görüyorsanız bizim astral seyahat dediğimiz durumun içine giriyorsunuz geceleri demektir. Ve bu hale siz kendi inançlarınız ile şekil vermişsiniz rüyanızda. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA