Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA RAHATLATICI IŞIK GÖRMEK

03.06.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen bahar ercan
Çok temiz ve berrak bir göl vardı ve beyaz bir şahin süzülerek başka bir şahinin durduğu kütük prçasına kondu ilk başta kuğu sanmıştım. sonra gölün demir çitler ile çevrelendiğini gördüm ardından gözümün sağ uçundan beyaz bir ışık parlamaya başladı konuşurken içimi rahatlatıyordu sonra araya yine karanlık girdi ama ışık parlamaya devam ederek beni yine sardı sonra " 7 pişmanlık yaşayacaksın " tarzında bir şeyler söyledi sonra uyandım (ama ışık olayı olurken yatağımda yattığımın ve rüya gördüğümün farkındaydım yinede içim ısınmıştı)
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kabuslar haberci rüyalar değillerdir. Ruhsal sebepleri vardır ama bu sebepler kişiye göre değişir. Benim alanım bu ruhsal sorunları bulup çıkartmak değil.Ben yalnızca haberci rüyaları yorumlarım. Size sadece rüyanızın son kısmının anlamını söyleyeyim, zaten diğer parçalar kopuk kopuk ve hepsi bilinçaltının ürünleri. Gördüğünüz ışık sizi tedavi etmek için gönderilmiş. Rüyalar ruhunuzu öylesine yıpratmış ki tedavi edilmezseniz hastalancak olabilirsiniz. Sizi ilahi ışıkla sarmalamışlar, yaralarınızı tedavi etmişler. Size söyledikleri cümlelerde sembol aramak yersiz. Söylediklerini dosdoğru düşünün, başınıza gelecek olanlar onlardır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA