Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA RAHATLAMAK

29.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Cumhuriyet Çocuğu
Okulda futbol oynarken gıcık olduğum biriyle tartışıp sinirleniyordum hızlı hızlı nefes alıyordum gözümü kapatıp. daha sonra aynı çocuk elini göğüsüme koyup iyimisin diye sorduğunda elinin üstüne elimi koyup rahatlıyordum bahçede askerler vardı lacivert ve beyaz üniformalı ve Atatürk gelmişti ben ayağa kalkıp 29 Ekim konuşması yapıyordum herkes alkışlıyordu sonradan Atatürk orada üstünü değişip gidiyor ve o zaman onun son kez 29 Ekime geldiğini,son günü olduğunu anlıyorum ağlamaya başlıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çok fazla negatif enerji taşıyorsunuz. Bedensel olarak bu enerjiler sizi çok etkiliyor. Yaptığınız işlem üzerinizdeki enerjinin belli bir kısmını temizlemiş, bu nedenle rahatlamışsınız. Gördüğünüz kişi sadece bir sembol. Nefret ve öfke ruhunuzda çok ağır etkiler bırakır. Nefreti hayatınızdan çıkartmazsanız hasta olursunuz. Rüyanızın diğer kısmında da ağlamışsınız ki ağlamak da negatif enerjiyi boşaltmak içindir. Ben kendinizi bugün daha iyi hissedeceğinizden eminim. Öfke ile beslenmeyin sakın, tavsiyemdir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA