Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA PORSELEN TAŞIMAK

24.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen melisa
İyigünler beyaz bir kupa bardak elimde karanlık bir yere girdim beyaz elbiseli bir hemşireye bu bardak çok pahallı kırılmasın dedim ordan çıktım bir ev vardı bahçeli biraz daha yürüdüm deniz vardı denizde bogulanlar vardı yardım istedim biri denize atladı 3 kişiyi kurtardı biri benim kocamdı gözlerinin beyazı dışarı çıkmış beni denize atın diye bagırıyordu kortum ordan ayrıldım bir ormana geldim iki tane siyah hayvan kavga ediyordu ordan kaçtım ormanda baya dolaştım sonra dikenli tellerle örgülü
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hassas ve kırılgan bir yapınız, ince hisleriniz var. Sadece bu yüzden ruhsal sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Çevrenizdekilere kayıtsız değilsiniz ama yaşananların içinde yer almak yerine dışarıdan izlemeyi tercih ediyorsunuz. Eşinizin ısrarla kaderine karşı durmaması sizi çileden çıkartıyor. Bu rüya içinde bulunduğunuz durumun bir özeti. Haberci bir rüya değil. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA