Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA POLİTİKACILARLA BİRLİKTE OLMAK

02.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen haarp
Merhaba. İlginçtir. dağların zirvesinde Çok lüks bir villanın avlusundayım. Burası İlginçtir Eski ekonomi bakanı Kemal dervişin evi diyorlar bana. Daha sonra Kemal derviş yanında ailesi ile beraber geliyor ve biraz konuşuyoruz. Avluya çok büyük ve şık bir helikopter iniyor. İnice de Kemal derviş bana haydi gidelim gelen benim helikopterim diyor. Garip ama inanın özellikle kemal derviş ne alaka diye çok ben de düşünüyorum ...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada politikacılarla birlikte olmak.. Bu rüya işinizle ya da kariyerinizle ilgili. Kemal Derviş bir resmi haberi ya da olayı simgeleyeceği gibi sizin kariyerinizde rol oynayacak birini ismen ya da cismen temsil ediyor da olabilir. Örneğin bu kişinin adı ya da soyadı Derviş olabilir. İşinizde, eğitiminizde ya da kariyerinizde bir yükselme söz konusu olacak. Bir kurum ya da şirkete katılma şansı yakalayabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA