Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA POLİSTEN GİZLENMEK

30.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen angela
MerhabaRüyamda bilmediğim sahil kasabası gibi bir yerdeyim, gece saatleri metrodan dışarı çıkıyorum. Park etmiş bir arabayı çalıştırıp şehirde bir kaç tur atıp tekrar yerine park ediyorum. Metroya inerken polise şikayet edildiği ve arabada çizikler olduğunu, süren kişiyi bulmaya çalıştıklarını duyuyorum. Hızla metroya iniyorum ancak ne yöne gideceğimi, hangi durakta ineceğimi bilemiyorum. Yolun karşısına mı geçeyim, yoksa durduğum yerdeki trene mi bineceğimi bilemiyorum.Yakalanmamayaçalışıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir süreci yarıda kesip, kadere müdahale edecek, kendi aklınıza uyacaksınız. Ne mi değişecek? Hiç bir şey. Sadece zaman kaybı ve heyecan. Sonuçta bazı şeyleri güvenilir insanlardan saklamak zorunda kalacaksınız ve belki de biraz yalan söylemek durumunda. Bu rüya bir uyarı olmalı, fevri kararlar vermeyin, iki kez düşünüp öyle uygulayın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA