Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA POLİS GÖRMEK

08.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kelimeler
Kahin Hanım Otel gibi yabancı bir evin üst kat salonunda ailem leyim ve kanepede tek başıma oturmaktayım. Küçük balkonda 5-6 kızlı, adamlı polis var caddede birini korumak için oradalar.Sonra kardeşim ve annemle o yerin ara sokağında oluyorum.Yakışıklı,sempatik bir adam karısıyla yolda yürürken:"Ben de gizli polis olmak istiyorum" diyerek telefon numarasını istiyorum.Yazmayı başaramayınca, numaramı verip çaldırtıp ismini de sorup kaydediyorum.Şehrimi söylüyorum,kardeşim eleştiriyor samimiyetimi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hedeflerinizde olan bir şey var ama nedir bilmiyorum. Sanki güvenilir olmak, güvenilirliği ispat etmek gibi bir şey. Belki de ailenizin yaptığı baskılara karşın kendinize olan güveninizi onlara da ispat etme isteği var içinizde. Herkesle telefon alışverişi yapabilirim, başkarına elim ayağım değebilir, bunlar beni hafif bir kadın yapmaz diyorsunuz içinizden. Bana rüyanın tamamı bu fikre dayanıyormuş gibi geldi. Polisler güvenilir insanları temsil ederler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA