Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA PLATONİK SEVGİLİYİ GÖRMEK

18.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen aşık
Sevdiğim insanla-platonik- ege köyleri gibi bir köydeydik.Köyde dışarıda bir beyaz masada onu bekliyorum geliyor ve oturuyor.Konuşuyoruz ama bana dargınmış.Elimi uzatıyorum tutması için tutuyor ama tam değil.Kalkıyoruz bir köy evine gidiyoruz evde bir çocuk ve bir kadın var bize yardım ediyorlar.Evin heryeri mavi çini işlemeli fayanstı.Tuvaletin kapısı yok ben orda ayağımı yıkıyorum suda tuvalette tertemizdi.Sonra bankta oturuyoruz kolum inciniyor uyandığımdada kolum ağrıyordu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz de tahmin etmişsinizdir belki bu rüya bir bilinçaltı rüyası. Onu seviyor ve düşünüyorsunuz, elbetteki rüyalarınıza girecek. Bu şekilde bilinçaltınız ruhunuzu okşuyor, avutuyor. Kolunuzun ağrısına gelince, fiziksel acılar ve ağrılar rüyada görülüyormuş gibi hissedilir. Uyurken kolunuz ters bir şekilde kalmış olmalı ve o acıyı rüyada gördüğünüzü sanmışsınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA