Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA PİŞMANLIKLARI YENMEYE ÇALIŞMAK

03.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rüyam
Rüyamda pişmanlıklarımı düzeltmek için geçmişe gidiyordum ve hangi yıla gittiğimi öğrenmek için yakın arkadaşımı arıyordum ama geçmişe gitmeme rağmen pişmanlıklarım yaşanmıştı ardından diğer yakın arkadaşıma mesaj atıyorumbu iki kişiye yaptığım haksızlıklardan dolayı pişmanlığım var arkadaşım sokakta önümden geçiyor ama beni tanımamış gibi yapıyor umursamıyor peşinden gidiyorum ve akşam mesajıma cevap verip beni tanıdığını ama bilerek selam vermediğini söylüyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Veballer, ruhun en ağır yaralarıdır. Vicdan, siz uyuduğunuzda ve bilinç devreden çıktığında size hesap sorar. Bu hesaplaşma sürere gider ve ruh yıpranır. Bu nedenle geriye gidip çözülmemiş enerji düğümlerini çözmeye, evrene salmaya çalışmışsınız ama geçmişi değiştirmeniz imkansız. İki çareniz var; ya kendi ruhunuzda hatalarınızı, ayıplarınızı kabul edeceksiniz ya da arkadaşlarınızı bulup özür dileyecek ve düğümleri o şekilde çözeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA