Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA PİŞMAN OLMAK

29.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen yaralı
Rüyamda hiç tanımadığım yabancı yaşı benden küçük bir erkekle sevişiyordum tam birleşme yaşamadık sadece ön sevişme. daha sonra bir yere gittiğimi gördüm şuan ayrıldığım ve çok sevdiğim adam beni görüyordu gideceğim yere kadar geçiriyordu gittiğim yerde bi bayan bana mini ve incilerle süslenmiş bi gelinlik hediye ediyordu ve bende giyordum çok yakışıyordu.yalnız o birleşme yaşadığım kişiden dolayı rüyamda çok pişman oluyordum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sevgilinizden sonra kendinizi dünyaya kapatmışsınız çünkü geri dönüp sizinle evleneceğini ya da ailesinin duruma el koyacağını düşünüyorsunuz. En azından böyle bir beklentiniz var. Bu bir bilinçaltı rüyası. İçinizde bir şeyler kıpır kıpır, bıraksanız bir başkası girebilir hayatınıza ama siz eskiye tutunmuşsunuz, ne onu ne de kendinizi özgür bırakıyorsunuz. Zor bir durum ama geçici olacaktır eminim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA