Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA PİSLİĞİ TEMİZLEMEK

15.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Harley
Rüyamda bir evdeyim annemde var dedemlerin evi ayagıma fare pisliği bulasıyor ve elimde bir kedi var yerde hamam bocegi kediyi tutamıyorum yere bırakıyorum annemde diyor sana dedim burası pis diye bende hemen pisligi temizliyorum kumsal gibi bir yer hava bu mevsim denize giriyoruz annemle deniz cok temiz su seviyesi yukselince cikiyoruz bir adam bir sey istiyor kuzenim istedigi seyi veremiyor ben direk uzatiyorum adam beni takdir ediyor yaptigi salatayi annem ben adam birlikte yiyoruz tesekklr
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Siz becerikli, akıllı ve sezgili birisiniz. Ailenizle ilgili sorunlara, çok konuşan ve fesat insalara, elinizi bile süremeden gereken dersi vermişsiniz ya da vereceksiniz. Bunun için aklınızla hareket edeceksiniz, kötü niyetlileri birbirine düşüreceksiniz. Sonrasında annenizi ve kendinizi feraha çıkartıyorsunuz. Ve yerinde, zamanında bir girişim sayesinde gelir elde edecek ya da para kazanacaksınız. Belki de birinin para kazanmasını sağlayacak ve bu paraya da ortak olacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA