Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA PİS TUVALET GÖRMEK

14.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen pasa
Rüyamda yalın ayak bir kafenin tuvaletine giriyorum ardından tuvaletin ne kadar pis olduğunu görüyorm fkat yapmam gerktiğini düşünüyorum.sonra böcek görüyorm bitane hemen dışarı çıkıyorum korkup yan bitişikteki tuvalete giriyorm.o tuvalet ise tertemiz.şaşırıyorum ve hala çıplak ayaklayım.ardından telefonuma bakıyorm arkası ahşaptanmış telefonumun ve böcekler o ahşabı kemirmiş. çok ağlıyorum.anneme anlatıyorum telefonum benm yüzümden böle olmadı böcekler kemirdi diye ağlayarak.rüyamn yorumu nedir
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sosyal çevrenizin sıkıntılarından etkileniyorsunuz. Siz aslında sorunları olmayan birisiniz ama çevreniz sizi bunaltıyor. Rüyanız size çevrenizi değiştirmenizi söylüyor, böylece daha rahat bir hayatınız olacak. Bir arkadaşınızla aranız dedikodular nedeniyle bozulabilir. Diğer rüyanız bilinçaltı rüyası sanırım. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA