Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA PIRLANTA KÜPE BULMAK

11.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen karmaşık karmaşık
Rüyamda evimde bir sürü pırlanta küpe buldum,ancak bu küpeler aynı zamanda dinleme cihazıymış.Sonra bir füze geldi içeri girdi patlamadan yerin içine dik olarak girdi ve bisüre sonra yeraltında patladı,ev sarsıldı biraz ve bizim alt kat daire çöktü sadece.Bina ayaktaydı ama çöken kısımda bisürü hayvan ölmüştü enkazda.Binadan çıkarken komşuda tasmalı beyaz yavru domuz gördüm,çıktım gittim.Zengin insanların olduğu düğündeydim,benim düğünümdü.Ben merdivenlerde en üst noktadaydım.Harikaydı ortam.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Değer verdiğiniz bazı yaşanmışlıklar şimdi hayatınıza şekil vermeniz için gerekli. Evren size kulak vermiş sanki; ne yapacağınızı bekliyor. Çünkü ani gelişmeler yaşanacak, beklenmedik ani durumlar gerçekleşecek. Belki hedefleriniz ya da ailenizle, çevrenizle olan beklentileriniz değişecek. Doğru kararlar verirseniz kariyerinizin ya da hayatınızın en üst noktasına taşınacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA