Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA PİRİNCE AĞAÇ EKMEK

19.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yasemin
Kızımla yürüyordk,önümüze dik düz duvar gbi yol çktı,kızım orda hırsla aşıp tepeye çktı bende peşinden gittm ama emekleyerek çktk.Orda ağaç dikiliyormş.Ahşap bir masabaşında orta yaşlı bir adam ve iki tne küçük erkek çocuğu vrdı.Bana sordu ne dikeceksinz.Bizde meşe palamudu dikecekmişz.Bana tepsi ve 6 tane cam saksı verdi.İçine berabr pirinç doldurp dikmeye bşladk.Adama borcumu sordm.Masadaki saati gösterdi.Bak oku dedi. 18:18 yazıyrdu.Yanımda para olmadğı içn ödemeden uyandm,kızım bekar
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir haber gelecek ve siz kariyerinizi ya da sosyal statünüzü arttırmak için harekete geçeceksiniz. Adeta buna mecbur kalacağınız anlaşılıyor. Sonuçta para harcayacak ve uzun süreli bir yatırım yapacaksınız. Ancak unutmayın, bu yatırımın sonuçlarından kendiniz faydalanamayacaksınız. Belki de uzun yıllar sonra alıncak sonuçtan çocuklarınız faydalanacaktır. Sizin gördüğünüz rakamlar bununla ilgili bir ip ucu. Belki de sonuçların alınması için 18 yıla ihtiyaç vardır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA