Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA PİRİNÇ GÖRMEK

23.06.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen yelkenli
Merhaba,sabah uyanıyorum,eski erkek arkadaşım'Y' evin girişinde divanda uzanmış gizlice beni takip ediyor,bi yandanda telfonunu kurcalıyor,kirpiklerini farkediyorum.Pantolonum dizime kadar inmiş,o görmeden tuvalete gidiyorum düzeltmek için,tuvalette boyum kadar tepelenmiş pirinç pilavı var.Sokakta yürüyoruz'Y' ile yanımda mutlu.çocuklar gibi şakalaşıyor eğleniyor,bende lacivert forma var,oda siyah gömlek gri pantolon giymiş,ama onunkiler eski,pantolonun arkası kemerden çıkmış,devamı var:)ileri geri koşuyor,ensemden sırtımdan sarı tüyleri çekiştiriyor havaya üflüyo,kızıyorum,kendi göğsünden,karnından,tüy yolmaya başlıyo,sonra baloncuklar cıkarıyor(sabun köpüğnden çıkanlar gibi),boyu olduğundan daha kısa ve zayıf.Diğer yorumdaki tespitleriniz aynen doğru teşekkürler:)
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sizin maddi durumunuz iyi onunkisi ise körü. Bu uyumsuzluğa rağmen iyi bir ilişkiniz varmış ama bitmiş. Onun size geri dönmesini arzu ediyorsunuz, rüyanızın büyük bölümü bu isteğin yansımasından kaynaklanmış. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA