Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA PİLAV YEMEK

26.08.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen fatih sumer
Bir eve gidiyoruz Fatihin eviymis adem de var orası çok dar bir evdi Orada koca kazanlarla yemek pisiyor diyorum ki adem e kalkalim gidelim artık sen duyuyorsun . Ebru yalnızım en azından fatih gelene kadar yanımda kalın diyorsun sen bize bir tabak Mısırlı pirinç pilavı ikram ediyorsun lütfen ye bu çok güzel olur diyorsun tadına bakıyorum harikaydiSen bizi evin bir salonunda kazanın yanında oturuyorsunnSonra Fatih geliyo ev o kadar dar ki kapılar daralmis fatih gecemicek nerdeyse sen çığlık atıyorsun onun geldiğini duyunca kapı duvarda bir delik haline geliyornSen onu çekip alıyorsun
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyayı gören kim? Siz bu rüyada kimsiniz? Hiç anlamadım. Anlatım bozuklukları rüyaların yanlış yorumlanmasına neden olur. O nedenle sadece pirinç pilavı ikram edenin diğerlerine maddi destek sağlayacağını söyleyebilirim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA