Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA PEYGAMBERLE KONUŞMAK

30.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen zehra
Bir binadayım. Efendimizi görecekmişim. Asansörle çıkıyorum.birsürü insanlar gelip gidiyor asansöre.sonra iniyorm.bakiyrm karsidan gelecej diye. Arkamdan gelip sacima dokunuyor. Dönünce o olduğunu anlıyorum. Sarılıyoruz. Sonra oturuyorz. Bana böyle böyle olacak diye biseyler anlatıyor. Sonra sana bise okuycam bunu rüya sanacaksın diyor.yaninda beyaz giymis uzn birisi vardı. Bnm yanmdada arkadasm. Bembeyaz disleri vardi. Teni esmerdi. Cok huzel gülüyordu. sonra ufledi. Bise olmadi filan ddm uyndm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İlahi boyutta sizi arındırmış, iyileştirmiş, hayatınızı nurlandırmışlar. Peygamber görünümü sizin varlıklara inanmanız için bir surettir. Siz aslında ruhsal boyutta gerçekten de ilahi varlıklar tarafından kutsanmışsınız ve size bir görev verilmiş. Anlatılanları hatırlıyorsa görev hakkında bazı ipuçları yakalayabilirsiniz. Bu görüşmeyi rüya sanmanız için sizi okumuş olmalılar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA