Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA PEYGAMBERİN NİŞAN KURDELESİNİ KESMESİ

30.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen
Merhaba, babam benim hakkımda çok etkilendiği bir rüya görmüş.Ben bir toplulukla beraber bulunuyormuşum. Babam bir köşede duruyormuş benim bulunduğum yere gelmesi yasakmış. Benim nişanım olacakmış, babam bunu istemiyormuş fakat kıpırdayamıyormuş. Derken ışıklar içinde, kemerli bir kapı ile beraber, Hz. İsa bu alana gökten inmiş.sura benzer bu yapının içinden inmiş ve önce babamın yanına gidip gülümseyerek, "Üzülme, kızının nişanını yapmaya ben geldim." demiş.Hz. İsa benim yanıma gelerek nişan kurdelesini kesmiş ve sonra babama tekrar gülümseyerek, aynı yapının içine binip yükselmiş.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ruhsal boyutta da bir ailemiz var ve genellikle bu yaşamda ruh ailemizin üyeleri ile etkileşim içinde bulunuyoruz. Görülen rüya ruhsal boyuttaki yansımalarla ilgili. Sizin büyük bir kısmet yakalamanız söz konusu. Bu iş ilahi bir görevi içeriyor olabilir, peygamberin kurdeleyi kesmesi sizin bu iş için seçildiğinizi haber veriyor. Bu görev sizin ruhunuzu yüceltecek. Babanız ruhsal boyutta bu nedenle şükran içinde. Kendi elinin yetmediği yerde ilahi güçler sizi koruma görevini üstlenmişler. Bence güzel beklentiler içinde olun. Sizi ruhsal olarak yüceltecek bir durumla karşı karşıya kalacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA