Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA PEYGAMBER GÖRMEK

13.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sero
İlk önce ben Restoratörüm eski yapılar ile ilgileniyorum rüyamda bununla alakalı Rüyam da HZ MUHAMMET sav efendimize ilk vahinin indiği hira mağarasında restorasyon çalışması yapıyorduk içeride iskeleler vardı çalışmalar devam ediyordu bende kontrol etmek için geziniyordum iskelede bir tane mektup gördüm bunu elime aldım bir tarafa gittim sonra baktım 2 metre genişlikte içeri doğru 3 metre kadar giden niş gibi onun içinde altın kaplamalı bir taht vardı ve peygamber efendimiz taht ta oturuyordu beyaz boydan boya hacıların giydiği şekilde ama onun her yeri kapalıydı yüzü nurluydu yüzünü göremedim mektubu ona verdim sonra gördüğüme sevinim mi üzüleyim mi diye öyle kaldım rüyadan kalktım.. tabir edebilirseniz sevinirim teşekkürler şimdiden.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Peygamber size kızgın değilse veya aranızda özel bir konuşma geçmediyse, her zaman duaların kabulünü simgeler. Gönlünüzden istediğiniz bir şey gerçek olacak.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA