Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA PERDELERİ AÇMAK

26.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kandahar
Annem bu gece rüyasında yol üstü bir evde oturduğumuzu görmüş.Pencerede üç kat güneşlik perde çekiliymiş,perdeler de kirliymiş biraz.Annem çekmiş birini alttan bir tane daha güneşlik çıkmış,Allah Allah demiş üçüncüyü de çekmiş dışarısı görünmüş ama bu kez de dışardan evin içi görünür demiş.Bir rüya daha görmüş,evimize bir kadın gelmiş Kuran öğretmek için anneme bir de oğlu varmış kadının büyük.Annemde onu öpmüş gel sana pasta vereyim demiş.Ve evde Kuran öğrenmek için bikaç tane kadın daha varmış
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Anneniz hayatı doğru algılayamıyor. Yaşamı güzel ama hayatına bir perde çekmiş. Bir perde sıkıntılar nedeniyle belki ama diğerleri mutluluğa engel olan kendi düşünce tarzının ifadesi. Oysa ki kendini dışa açsa mutlu olacak. Belki de inançları nedeniyle kapalı yaşanan bir hayatın sıkıntılarını taşıyordur. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA