Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA PERDE DEĞİŞTİRMEK

17.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sule esin
İşteyim. İki arkadaşım masalarının arkasındaki camdan stor perdeleri çıkarıp normal tül ve güneşlik takmışlar. Beyaz renkte. Ev arkadaşımla birlikte oturduğumuz evin tüllerini yeniliyorum. Perde ve tülleri rahmetli kuzenim getirip taktı. Evarkadaşım gelince göateriyorum pek beğenmiyo. Perdelerin birine bakıyorum bi gariplik var ters takmış bakrken perde yerinden çıkıyo. Tahta kornişlere takmış ve boşluk genişleyince perde yerindençıktı. Evarkadaşım ayakkabıyla eve girdi kızdım. Evde yataklar var
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hayatınızın gizliliği ile ilgili değişiklikler var. İş arkadaşlarınız sizin özel yaşamınızı aralayabilirler. Buna kızmayacaksınız ama tavır değişikliğinde bulunacaksınız. Yine de bazı sırlarınızın ortaya dökülecek gibi olması sizi rahatsız edebilir. Evde zaten gelişecek bir sıkıntı var, bunu başkalarının öğrenmesini istemeyeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA