Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA PENİS TAKTIRMAK

19.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Bahar ten
Bir bayanın görebileceği en garip rüyayı gördüm diyebilirim. Her nedense kendime basit bir operasyonla penis taktırıyorum ve herkesten gizliyorum durumu.Sonra evde gazete okurken ünlü bir ismin penis taktığı ve pişman olduğu ama geri dönüşü olmadığı yazıyor. Bu yazıyı okuyunca panikliyorum ve üzülüyorum kadınlığıma dönmek istiyorum. Banyoya girmek üzere hazırlanırken annem geliyor ve penisi gizleyip onu kovuyorum.Bahçeye çıkıyorum ve penisi inceliyorum o sırada kopmak üzere elimle koparıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Erkeklerin dünyasında yer alacak ya da isim yapacaksınız. Siz bunu istiyorsunuz ve istediğinize de ulaşacaksınız. Ancak yıllar sonra bir kadın olarak, kadınlara özgü yaşam tarzına geri döneceksinşz. Evli değilseniz gecikmiş bir evlilik yapabilirsiniz ya da geç bebek sahibi olabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA