Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA PEMBE VALİZ TAŞIMAK

06.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ruyammmmm
Rüyamda yaşlıca bir adam vardı.raflarda da beyaz şişeler ama bu şişeler degerliymis.bana döndü ben ölünce bunlar yardım içinggideceksana birsey bırakmadım dedi arkamı döndümsanki bu adam miras beklentim olan başkasına da benziyorduyüzüme baktim kaşlarim kahverengi alnimin oortasında da aynı kkıldanyuvarlak şekilde cikmisti.elimde valiz var otobüse geldim 5 numara bizim dedim kardeşimi oturttum 6 da benimki dedim tümaile otobusteydik pembe valizimide bir yere koydum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gerçek hayatta bir miras beklentiniz varsa bununla ilgili sorunlar olacak demektir. Eğer böyle bir beklenti içinde değilseniz bile size bırakılacak bazı önemli şeyler gelmeyecek demektir. Sanki kader bunları sizin elinizden alacak. Ancak üzülmek yersiz. Başka beklentilerin içine gireceksiniz. Ailecek bazı mutlulukları karşılayacaksınız. Evli değilseniz oturduğunuz koltuk bir evlilik ya da nişan için tarih ya da vade bildiriyor olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA