Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA PEMBE KIYAFET VERMEK

14.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hkn44
Babamla yegenim havuza gireceklermiş güya bende erkek arkadaşım ile gezmeye gidecegiz ama çok geç olmadan dönün dedi babam hatta sevgilimiyz nişanlımı bilmiyorum. Şuan babam görüştügümüzü gerçekte bilmiyor zaten. onları orda bırakıp araba biniyoruz okadar uzun yolki yine dönüp babamların yanına gelmiş oluyoruz vaktimiz yolda geçti.babam arabada kıyafet satan esnaftan yegenime havuza girmesi için sort bakıyor.aha sonra erkek arkadasımada bir tane esofman veriyor sende bunu al kot sıkar gezerken rahat gezin diyor. hani bana diyorum bir tanede pembe bir esofman bana alıyor kabinde deniyoruz
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Babanız ilişkinizi bir şekilde öğrenecek ve sizin o kadar korkunuz boşa çıkacak. Hem erkek arkadaşınız rahatlayacak hem de siz, ayrıca çok da mutlu olacaksınız babanızın davranışlarından. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA