Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA PEMBE GÜL TAKMAK

17.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen cansuu
Birinin düğünü için üzerime toz pembe eteği kabarık tülden elbise giymişim yanımda aynı elbise giymiş bi kız çocuğu var büyük bi odaya giriyoruz gümüş çanakların içine koparılıp konmuş birsürü gülden birini seçip kulağımın üzerine takmam gerekiyomuş açık mavi ve açık pembeyi alıyorum ama kararsız kalıyorm ikiside güzel nasılsa diyerek pembeyi kıyafetime uyduğu için takıyorm.sağıma dönüyorm yanımda tanımadığım bi erkek duruyo ceketinin üst cebine aynı gülden koymuş.onunkinede uymuş diye düşünüyrm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir haber sizi mutlu edecek adeta başka bir aleme çekileceksiniz. Ve bu aşamada bir tercih yapmanız gerekiyor. Ya geleceğiniz için çaba gösterecek yani kariyer yapacaksınız ya da mutluluğu seçip diğer her şeyi bir yana bırakacaksınız. Pembe güller mutluluğu seçeceğinizi söylüyor. Ve, sizin gibi pembe gül takan erkek de mutuluğu gündeminin ilk sırasına oturtmuş. Bir karşılaşma, bir etkileşim söz konusu olacak. Hayırlısı olsun deyin bence. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA