Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA PEMBE GİYMEK

12.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sarı (Bölüm2)
Annemle dışarı çıkıyoruz ben ayaktayım bir bayan var oturuyor. O bayan benim büyük kızımın annesiymiş. Benim sağ gözümde perde var sanki tam açılmıyor bu bayana bakarken.Büyük kızım için patatesi fırında veriyorum kızartmıyorum vb bilgiler veriyorum. Bayanın üzeri koyu pembe. Kızım da açık pembe bir elbiseyle yolun karşısındaki bir büfenin sandalyelerine oturuyor.Ben bu bayana kızımdan bahsediyorum beslenmesi konusunda. Onun kızıymış...Beslenme problemi yok.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kızınızın ruh ailesinden birine bilgi vermişsiniz muhtemelen. Ruhunuz bunu biliyordur ama bilinçli halinizle ruh ailesi kavranıma ulaşamazsınız. Kızınız, bu dünyada sizin kızınız olarak doğmaktan mutlu. Ruhu huzurda. Gerçek ruh ailesi ondan da mutlu. Muhtemelen kızınız bu yaşamda çok güzel şeyler yaşayacak. Bunları dünyevi güzellikler olarak görmeyin. Ruhsal boyutta bizim bazı acılarımız bile neşe ile sevinç ile karşılanır. Çünkü bazı sınavlar ruhun gelişmesi için gereklidir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA