Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA PEMBE BOYA ALMAK

13.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Duyduy
Rüyamda bir erkek arkadaşım ve ben ayrı ayrı tablo boyuyorduk. onun yanında eşi vardı pembe renk boya vardı tablosunda. ben de onun tablosundan fircamla pembe boya aldım. sonra ışıklar söndü. Yak diye bagirdim. Daha sonra ogullariyla sofradaydik. yemek yiyordum bir baktım çok yemisim ve dokmusum dedim. arkadaşım hem yanımda oturuyordu hem karşımda görüyordum. sonra kendimi hamile gördüm. merdivenden iniyordum. karnımdaki bebek cok hareket ediyordu.hızlı inip korkuyordum hamile olduğumdan. Tşk.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Onlar mutlu bir aile ve siz onlar gibi mutlu olmak istiyorsunuz ya da onların mutluluklarından mutluluk çalarak hayallerinizi gerçekleştirmek istiyorsunuz diyeyim. Ama olmuyor, bir şeyler eksik. Bu kişi ile yasak bir ilişkiniz varsa sonunun çıkmaz olduğunun farkındasınız. Aslında herşeyi elime yüzüme bulaştırıyorum diyorsunuz. Onun iki ayrı kişiliği var. Biri eşinin yanındaki mutlu aile tablosu, diğeri ise yanınızda duruşu. Biraz sıkıntılısınız ama sonunda iyi şeyler olacak gibi hissediyorsunuz. Bu rüya haberci değil, içinde bulunduğunuz durumu özetliyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA