Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA PATLAMA OLMASI

07.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen NİSAN77
Merhaba,Rüyamda Dayımların oturduğu sokaktayım, birden gökyüzünde patlama oluyor gökyüzü alev rengi ardından duman binalar yıkılıyor cam kırıkları üzerimize geliyor.Evliyim ama aklıma ne eşim ne çocuğum geliyor bekarmışım sanki ölmüş babamı yaşıyor görüyorum babam naptı diyorum uyuyordu gidip baksammı diyorum anneme annemde pembe bir gecelik giymiş ama yanları yırtık sallayarak oynar gibi hareketler yapıyor.Herkes kaçacağı yerde mahallede olayın olduğu yere bakıyolar ben anlatıyorum olayı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İçinden geldiğiniz aileyi ilgilendiren ani durumlar söz konusu. Aslında kötü şeyler değil ama bir değişim, dönüşüm diyelim. Anneniz bu duruma memnun olacak mesela. Diğer rüyanız sizin de zarar görmeyeceğinizi haber veriyor. Ama bu durumun içine girmemeye çalışın yine de. Elinizi bulaştırmayın sakın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA