Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA PATATES SOYMAK

18.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sevcan kara
İyi günler sizden bir müşterimin benim hakkımda gördüğü rüyayı yorumlamanızı rica edeceğim. işyerimize kızına okul çantası almaya gelmiş.dükkanı boşaltmışız.çok zengin olmuşuz çok mutluymuşum sadece eşim çalışacakmış.patates soyuyormuşum.aynı gece ben rüyamda hastaneye gittim. yabancı bir adam çorba içiyordu.onu daha önce de görmüşüm.sonra tuvalete gidiyorum.bir sürü tuvalet var.tuvalete giriyorum.klozetler kirli midem bulanıyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Müşterinizin rüyası elinize vergilendirilmiş ya da bir kısmı vergi kesintisine uğramış bir para geçeceğini haber veriyor. Mutlu olmanız da gerçekten mutlu olacağınızın habercisi. Hastane birinin hastalığıdır ve tuvaletler bu hastalıkla ilgili sıkıntıların habercisi ne yazık ki. Hangi rüya gerçek bilemem ama birbirini takip eden süreçler olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA