Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA PASTA GÖRMEK

09.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Angelnita
Rüyamda önemli kişler Güler Sabancı'yı çok net hatırlıyorum ve 1,5 aydır görüşmediğim aramız kötü olan sevgilimle beyaz örtülü yuvarlak bir masada oturup sohpet ediyoruz. Daha sonra sevgilim, üzerinde mumlar yanan bir yaş pastayı benim için getiriyor. Sanki doğum günüm ama değil . Ben Mutlu oluyorum. Daha sona sana ev aldım diyor ve o an ev gözümün önüne geliyor . Ev, bir binanın en üst katında, ön tarafı tamamen cam , dublex ve içinde havuz var. Bu rüya ne anlama geliyor yorumlar mısınız?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sevgilinizle aynı iş kolunda ya da iş ilişkisi içinde misiniz? Bu rüya hayatın maddi yönü ile ilgili paylaşımları, anlaşmaları ve gelişmeleri simgeliyor. Bu konuda süpriz haberler alacaksınız ve sevgiliniz sayesinde yeni olanaklara sahip olacaksınız. Belki de bir arada ike size açtığı bir yoldan olumlu gelişmeler ve süpriz haberler alacaksınızdır. Bu rüya sizin hedeflerinize yaklaşmaya başladığınızın da habercisi. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA