Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA PARMAKLARA BİR ŞEY SÜRMEK

23.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ginger ginger
Merhaba,uzaktan tanıdığım bi adam altında şort üstü çıplak bir duvar dibine gidip oturdu.dilenci gibi.ben farklı bir yöne gidiyordum adımı söyleyip seslendi yanıma gelsene dedi.ben de gittim.elini uzat diye ısrar edince elimi uzattım.niyeyse birden parmağımın kırıldığını sandım ve bir an panikledim,hemen elimi çektim ama bakınca normal olduğunu gördüm.yine elimi uzatmamı istedi,uzattım.parmaklarıma kına yakar gibi türk kahvesi sürdü.içimden bu ne şimdi?ne demek bu?diyordum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Adam bir sembol. Neden bu adamı seçmiş bilinçaltınız bilemem ama bu adam bir deliyi ya da bir saflığı temsil ediyor. Belki de ruhu gerçekte bir ermiştir. Sizi kaderinizi etkileyecek önemli şeyler konusunda uyarıyor. Kahve, keyiftir ve eğer kahve sürdüyse korkulacak bir şey yoktur. Parmaklara sürülen kahve kardeşler ya da kardeş kadar yakınların mutluluklarını ya da onlardan gelecek haberlerin keyif verici olacağını söyler. Bazen bu kardeşler ruh kardeşlerimiz de olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA