Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA PARÇA PARÇA ŞEYLER GÖRMEK

10.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tuğba*
Rüyada oturduğum ev küçücük bir odaya dönüşmüş kapıdan girmek bile zor fakat temiz. Sonra yaşlı bir adam gördüm çok çirkin biriydi rüyamda sevgilimle aram kötüydü adam bana "bunun gibisi yüzünden benim kızım öldü" dedi ve sevgilimi öldürmek istedi ben engel oldum defalarca vurdum suratına çatal sapladım ama adama bir şey olmuyordu. Yolu çok çamur bi sokak gördüm üzerinde zengin 70'li yılların kıyafetleriyle insanlar vardı ve bir anda ellerindekini bırakıp kitap okumaya başladılar.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Daldan dala atlayan rüyalar haberci olmazlar. Bu rüya muhtemelen ara boyuta yaptığınız ruhsal bir ziyaretin eser. Ara boyutta hayaller, düşünceler anında tezahür eder, mekanlar anında değişir. Evin küçük olması sıkıntılı olduğunuzu haber veriyor. Ve sevgilinizle ilgili çekinceleriniz var, kendi benliğinizle savaşıyorsunuz. Bir yanınız onu istiyor bir yanınız onun sizi çok sıktığını düşünüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA