Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA PARÇA PARÇA ŞEYLER GÖRMEK

18.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Puyoppi
Bi grup insanız kucuk bi kiz bize liderlik yapiyor korkunc bi yere geliyoruz yengecler var ama dev gibi ve cok zararli o suya giriyoruz yuruyoruz sonra bi kapi var bi anda kutuphane gibi bi yere geliyoruz herkes kiz tarafindan kandirildigimizi soyluyor daha sonra bi bebegin kurtarilmasi gerekiyor o apartmandan ve ben kosup kurtariyorum bebegi annesine teslim edene kadar cok zorlaniyorum dusmanlar gormesin yada zarar vermesin diye.bebegi teslim ediyorum sag salim. Daha sonra kendimi bi vapurda goruyorum ama cok uzgunum sonrada kendimi ilkokulumda goruyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Parça parça şeyler görmek.. Bu rüyalar, herbiri birbirinden bağımsız ve hemen hepsi de bilinçaltınızın ürünleri. Haberci rüyalar tek, akılda kalıcı ve etkileyici olurlar. Bunu kendiniz ayırabilirsiniz. Rüyalarınızda eskiye özlem ve buna bağlı hüzün var ayrıca koruma içgüdüsü de. Okuduklarınızdan ve izlediklerinizden de etkileniyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA