Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA PARÇA PARÇA ŞEYLER GÖRMEK

15.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Serap1377
Ben istahare namazi kildim . 1. Gün mermer bi mihrap gördüm. Kabe gibi bi yerdeyiz sanki. 2. Gün karadenz gibi bi yerdeyiz ve 2 3 tane kadinla sanki bi yere gidiyoruz. Sonra cocuklarn biri annesine diyor anne nereye gidiyorz . Annesi diyor ki yavrum incir agacini bulursak bulutlara gideceģiz. Sonra sanki is yerimdeyim oyuncek bi ucakla oynuyor herkes. Bir de sanki yurttayim arkadasim penceredn kaciyo. Ama ben asgi bakiyorm cok yuksek kacmiyirm.Yorumlar misinz
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gördükleriniz bilinçaltınızın ürünleri. Parça parça, birbirinden kopuk ve anlamlı semboller içermiyor. Birinci rüyanızı yorumlamak imkansız zaten, tek cümlelik bir rüyanın bir şey anlatması mümkün değil. İstiare rüyaları ne yazık ki istenen sonucu vermiyor. Şartlanarak yattığınız için bilinçaltınızdakileri görüyorsunuz. Normal zamanlarda haberci rüyalar daha çok görülüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA