Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA PARASIZ KALMAK

08.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Türkistanlı Özbek
Hanımefendi mutlu yıllar dilerim.Rüyam da berberde sıramı beklerken uykum geldi yatağa yatıp uyudum. Uyandığım da ayakkabımı bulamadım. Yere eğildim ayakkabılarımı aramaya başladım ama yerdeki saç kılları ellerime yapıştı. Ellerimi çırptım temizledim ama şehadet parmağımdakiler zamkla yapışmıştı zor temizledim. berber ayakkabımı birisinin götürdüğünü söyledi. Ararız getirir dedi canım sıkıldı.Üstüm de şort ve tişört olduğunu ve yalın ayak kaldığımı gördüm ve üzüntüye kapıldım. Yol param da yokdu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bazı şeylerin farkında değilsiniz. Bu süreçte hem iyi hem de kötü bazı şeyler olacak. İlahi bir şekilde bir sorundan kurtulacaksınız ama kardeşlerle ya da kuzen ve arkadaşlarla ilgili sorunlar uzun zaman sürecek bir şekilde hayatınıza yer edebilir. Maddi bazı sorunlar buna bağlı olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA