Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA PARA TOPLAMAK

21.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sevgi
Hava soğuktu annemle lüks yeşilcamlı bir rezidans vardı,lüks beyaz bir arabanın içindeki beyaz takımlı genc adam bize dikkatlice bakıyordu,onun ilerisinde rezidanstan gelin damat çıkıyor, net göremiyorum,kırmızı kurdeleli binlerce çeyrek altın dağıttıklarını görüyorum uzaktan,anne koş bizde alalım diyorum,amaaltın yerine dolarlar saçılıyordu,yerde700 dolar vardı almak istedim,beyaz gömlekli görevli "üstünüze gelen dolarları alin",dinlemedim bir sürü topladim,ilerdeki parkta dolarlari sayiyorduk
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Para toplamak.. Başkalarının yaşayacağı güzel gelişmelerden siz de kendi payınıza düşeni alacaksınız. Lüks yaşam içindeki insanlardan ileriye dönük bazı vaatler elde edeceksiniz. Aslında bundan fazlasını istemişsiniz ama istediğiniz gibi olsaymış ileride başınız ağrırmış. En doğrusu hayatın size sunduğunu kabul etmek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA