Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA PANTOLON DENEMEK

10.06.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen pera
Günaydın.Rüyamda maaşımı almak için hazırlanıyorum,pantolonlar deneyip çıkarıyor,giyiyorum.Bi iş arkadaşımdan bu para almak için gittiğim ortamda tam 610 tl kâgît para aldım,bu benim maaşımmış.Ancak parayı veren arkadaşım bir aracıyla benimle konuşmadan parayı bana gönderiyor.Ben bu duruma biraz hüzünleniyorum. Aynı zamanda maaş miktarımı öğrenmesinede üzülüyorum.Sonra ikiz bebek var kucağımda doğumgünlerini kutluyoruz,bu arkadaşım bu ortamdada konuşmuyor benimle,hep uzakta gòrüyorum.Teşekkür.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İş mi arıyorsunuz yoksa işiniz dışında maddi bir başka fırsat mı? Bazı sözler almışsınız ama sadece sözde kalmış. Halbuki siz kendinizi bayağı hazırlamışsınız bu duruma. Ancak rüyanız beklenmedik bir yerden başka bir müjde geleceğini haber veriyor. Tarihini uzun yıllar sonra bile hatırlayacağınız bir iki ayrı sonuç sizi çok sevindirecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA