Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖZÜRLÜ BİRİ İLE KONUŞMAK

24.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen elif zehra
Ruyamda Babam baya yuksek tepede durmus su veriyor bahceye.cikiyorum. Bitane atkiyi yuzume sarmaliyorum sadece gozlerim acik. Kimse beni taniyamiyor. Caddede rahatca yuruyorum. Caddenin kenarinda elleri tutmayan engelli biri varmis.arkamdan where are you from diye defalarca seslendi.bi tuhaftin dedi. Bende isteksiz mi gorunuyordum dedim. Hayir sanki aglamakli gibi dedi. Huzünlüydüm dedim. Niye diye sordu. Cunku insaniz dedim. Kolumu tuttu. Minnetle bakti. Yururken yanimizdan iki araba gecerken biri digerini sıkıstirdi. Arabalar biraz ilerledikten sonra bi koseye carptilar ve kagit gibi dagildilar.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Evinizde bolluk var, rahatınız da yerinde ama ruhunuzda bir hüzün var gerçekten de. Özürlü kişi ruhsal ailenizden biri, saflığı temsil ettiği için özürlü suretinde görünmüş size. Neredensiniz diye sormasının nedeni size özünüzü hatırlatmak. Siz aslında bu dünyalı değilsiniz, burası geçici bir sınav mekanı. Minnetle baktığına göre ruhsal alemde bir iyiliğiniz var karşılıklı olarak. Bizim ruhsal ailelerimiz vardır. Onlardan bazen koparak geliriz dünyaya, bazen de yaşamlar boyunca bize yakın birisi olarak bedenlenirler. Bazen eşimiz, annemiz, çocuğumuz, arkadaşımız olurlar. Belki de o kişi sizi özleyen bir ruhtur. Ruhsal hüznünüz ondan ayrı kaldığınız içindir. Kaza, bu yaşamın gerçeklerini anlatıyor size. Arkadaşlarınızla, ailenizle, sevdiklerinizle küsecek kadar uzun yaşamıyoruz. Zamanın kıymetini bilin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA