Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA OYUNUN İÇİNDE OLMAK

06.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen veysel
Merhaba ben dün gece sabah 4e karşı tuhaf bi rüya gördüm tam hatırlamıyorum rüyamı 4 kişiydik 2 kişiyi hatırlamıyorum diğerise en iyi arkadaşım ahmet sonra biz bir oyunun içindeymişçesine bizi bir yere çekiyorlar ve sizler öleceksiniz şurada tüm günahlarınızdan kurtulabilirsiniz tövbe edebilirsiniz diyorlar sonra geri gidiyoruz ben ölümden çok korkuyorum tam hatırlamıyorum rüyayı arkadaşım diyorki kanki biz yine şanşlıyız tövbe felan edebiliriz ne zaman öleceğimizi biliyoruz felan diyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Astral seyahat yapıp ara boyuta çıkmışsınız ve yeni ölenlerin hayallerinin içinden geçmişsiniz. Onlar çok karmaşık şeyler görürler ve hayal ederler. Hayalleri anında tezahür eder be tiyatro gibi sahnelenir. Bizler geceleri, ruhumuzu bedenimizden ayırarak bu boyuta geçeriz. Oradaki ruhlardan tanıdıklarımız varsa ilk önce onlara doğru çekiliriz eğer yoksa diğerlerinin hayallerinin içinde bulunuruz. Arkadaşınız sizinle ise o da aynı zamanda ara boyuta çıkmış olmalı. Belki de sizinle konuşanlar onun tanıdıklarıdır. Ara boyut hakkında çok yorum yapmıştım. Astral seyahat ve araboyut hakkında bilgi almak için arama bölümüne "astral" ve ""yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okumanızı tavsiye ederim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA