Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA OYUNCAK GÖRMEK

04.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen
Eski lisemin bahçesinde 2 beyaz köpek kovalıyor kurtuluyorum arkadaşımı görüp çantamı gösteriyorum içinde elektirik süpürgesi fırçaları ve şemsiye var bak titizim diyorum .eski sevgilimle berabermişiz tel.ile konuşup buluşmaya gidiyorum yolda oyuncak mağazasının önünde bomba patlamış yerde kırıkta ,sağlamda oyuncaklar var alayımmı kardeşime derken ama eski sevgilim o sırada yanımdaydı sankivazgeçip buluşma yerine giderken uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çevrenizde titiz bir insan olarak biliniyor olabilirsiniz. Başka bir yorumla temizlikle ilgili bir iş yapabilir ya da iş bulabilirsiniz. Böylece kendinizi ve geleceğinizi garantiye almaya çalışacaksınız. Oyuncaklar eski sevgili ile olan ilişkinizin ani bazı olaylarla bittiğini haber veriyor. Adeta oyuncağı elinden alınmış çocuklar gibi olmuşsunuz. Şimdi sevgiliniz size geri dönmeye çalışıyor. Eğilip oyuncakları alsaydınız onu yeniden hayatınıza alacaksınız derdim ama almamışsınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA