Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA OYUNCAK BEBEK GÖRMEK

12.12.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen GÜLÜMMM
Rüyamda bir arabadan inmişim eski ortaokul kızarkadaşım da karşımda;elimde oyunckbebekbebeğin içinde bir adres.Adresi okuyorum diyorumki içimden bu adres de ulus yazıyor yanlış yere geldik diyorum.Sonra orda bir ev var dışarıdan normal güzel bir ev ama içeriye giriyorum orası bir huzureviymiş.Bir odadayım ve bir kadına yardım ediyorum.Dolma yapacakmışım malzeme yok ortalıkta amadağınık biraz her yer.B.dolabını açtım bir şeyi yok sadece pırasa görüyorum.(yaşım 23bekarımçalışmyrmilişkim yok)
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Eski bir arkadaşınızdan müjdeli bir haber alacaksınız ama inanmayın, haber muhtemelen asılsız. Siz buna inanırsanız hayatınızda farklı bir sayfa açacaksınız. Ve daha ilk aşamada yanlış yaptığınızı anlayacaksınız. Zamanı geçmiş bir konuyla oyalanacak, maddi manevi hiç bir şey elde edemeyeceksiniz. Ayrıca huzursuz ortamlara da hazırlıklı olun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA