Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA OYUN OYNAMAMAK

11.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen jalyag
Selam. Rüyamda Recep Tayyip Erdoğanı gördüm. Mescit gibi bir yerdeyiz kalabalık Cumhur başkanı ve kalabalık el çırparak sıralı şekilde oynuyor Recep Tayyip Erdoğan oturanlari kaldırıyor oynamasi için sıkıcı bir rüya değil ben kenarda onları izliyorum ama kalabalık ve herkes sıra halinde Recep Tayyip Erdoğan mutlu gülerek insanları kaldırıyor. Teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya hem cumhurbaşkanı ile ilgili olabilir hem de sizinle. Ancak ben birinci seçeneğe daha çok ihtimal veriyorum. Çünkü siz dışarıdan izlemişsiniz. Rüya, devletle ilgili bazı konulardaki beklentileri temsil ediyor. Cumhurbaşkanı gelişmelerden mutlu oluyor gibi görünse de oyun oynamak sıkıntıları gizlemek anlamına gelir. Sıkıntılar yakın çevre ya da aile ile ilgili olabilir. Eğer bu rüya sizin açınızdan haberci ise devletle ilgili bir işiniz güle oynaya yoluna girecek demektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA