Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA OTOBÜSÜN KAZA GEÇİRMESİ

17.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Esmer Kız
Sınıfça geziye gidiyoduk otobüs tutmuştuk.Bi çocuğu anlık eski sınıf arkadaşıma benzettim o değildi biliyodum.Arkada oturuyoduk.Yolculuğu uyuyarak geçirdim bi an uyandım etrafa baktım içimde kaza olacağına dair his vardı korkuyodum o anda arkadaşım Elifin elini tuttum biraz sonra bi otobüs bize yandan süründü bizim otobüs çok sallandı en önde annemle kardeşim varmış hemen beni çağırdılar indik sallanirken.Otopark vardi oraya girdik yerde su vardı üstüne oturdum hissetmiştim dedim elif gülüyodu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bağlı bulunduğunuz bir ekip, sıkıntılı bir durum atlatabilir. Konu okulunuzla ilgili olabilir mesela. Sizi idare edenlerin yanlışları nedeniyle oluşacak bu durum sizi biraz endişelendirecek gibi görünüyor. Sizin altıncı hissiniz kuvvetli, olacak olayları önceden sezme yeteneğiniz var. Diğer rüyanız bir bilinçaltı rüyası. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA