Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA OTOBÜSÜ SIRTLANMAK

28.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kelimeler
Sevdiğinden 2.şans isteyen kız rüyasında dik bir merdivenden araba indirirken görmüş kendini. Genç bir adam içeride sürücü koltuğundaymış araba boşmuş.Dengede tutmaya çalışarak büyük bir gayret ve zorlukla indirmeye uğraşıyormuş kız düşürmemiş ama düze indirdiğini de görmemiş.Rüya bu kadar ve adam akşama görüşmeye gelmeyeceğini söylemiş mesaj ve telefonda kızın ısrarına rağmen. Kız hala ümitli, "arabayı düşürmedim ama" diyor. Bu kız nasıl hareket etmeli? Kız seviyor, baştan adam da seviyormuş.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu ilişkiyi sürdüren, dengede tutan bu kızmış zaten. Adam karar veren konumunda ama aslında içi boş biri, vasıfsız ya da kabiliyetsiz. Ayrıca sürekli başkalarının sorumluluğundan bahsediyor olabilir; aslında böyle bir şey yok. Kız arabayı düze çıkartmamış çünkü ilişki yarıda kesilmiş. Kız çok yorgun, eğer ilişki sürerse hep böyle yorgun olacak. Allah'ın bir bildiği vardrı derim hep, ya da Allah'ın sevgili kulusun ama farkında değilsin. Bu kıza bunları söylemek lazım. Unutsun bu adamı yoksa hayat boyu onun egosunu sırtlayıp taşıyacak, evlenseler bile evliliğin tüm sıkıntısı onun üzerine olacak, pişman olacak. Göz görmeyince gönül katlanır, aramasın ve sormasın. Ayrıca ben kadınların erkekleri bu şekilde arayıp kendilerini küçük düşürmesine çok karşıyım. Erkekler zaten yetiştirilme yüzünden yüksek egolara sahipler, daha fazla şişirip de başımıza neden dert alalım? Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA