Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA OTOBÜSTE YALNIZ OLMAK

23.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dream
Rüyamda bir yere gideceğim bir arabada 4 kişiyiz yanımdakini hatırlamıyorum ancak karşımda gelinlikli bir kız ve yanında eşi var aa siz de mi bodruma gidiyorsunuz diyorum sonra araç birden otobüs oluyor yanlızım şoför değişiyor çirkin bir adam bu mu götürecek acaba diyorum biraz gittikten sonra otobüs duruyor şoför iniyor çok genç yakışıklı sarı hafif uzun saçlı bir çocuk şoför koltuğuna oturuyor bende mutlu oluyorum sanırım o gerçek hayatta hoşlandığım çocuktu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başkasının aklına uyup, popüler insanlarla bir arada olacağınız bir ortama gireceksiniz. Burası bir işyeri olabileceği gibi bir sosyal grupta olabilir. Kısa zamanda bu iş büyüyecek ama siz kendinizi çok yalnız hissedecek, yöneticilerden hoşlanmayacaksınız. Rüyanız size biraz sabır diyor. Bir süre sonra bu iş sizi cezbedecek birini tanımanıza fırsat verecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA